YASAL BİLDİRİ


Sitemizde yer alan yazılar bilgi verilmesi için olup, tedavi amaçlı kesinlikle değildir. Unutulmamalıdır ki; internet üzerinde bulunan ya da kitaplarda yer alan bilgiler hiç bir şekilde diş hekiminin muayenesi ve tedavisinin yerini tutmamaktadır. Bu sebepten eğer dişinizle ilgili bir probleminiz varsa, mutlaka bir diş hekimine muayene olmanızı önermekteyiz.


Site içeriğindeki yazılar tamamen özgün içeriğe sahip olup, belli bilimsel kanıtlara dayalıdır ve tarafımızdan yazılmıştır. Hiç bir yazı benzer bir makaleden direk kopya ya da yabancı kaynaklardan bire bir çeviri değildir. Bilimsel makalelerde alıntı yapılan kısımlar ise mutlaka kaynak gösterilerek paylaşılmıştır. Bu sebeplerden ötürü içerik yazıları ve makalelerinden ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilinir. 


Sitemizde yer alan fotoğrafların telif hakları koruması yoktur. Ağız içi görsellerinin hiç biri kliniğimize gelen hastalara ait değildir, çünkü Türkiye Diş Hekimleri Birliği'nin belirlediği kurallar doğrultusunda hastaların fotoğraflarının internet üzerinden yayınlanması kesinlikle yasaktır.


Gerek yazı, gerekse görsel olarak telif hakları konusunda oldukça hassas davrandığımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu yüzden site ziyaretçilerimizin de aynı şekilde hassas davranmasını rica ederiz.
Saygılarımızla,


Dr.Dt. Müge Tirali Türkkan,

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı (Periodontolog)

MSc.Dt. Ali Mert Türkkan

Diş Hastalıkları ve Tedavisi Bilim Uzmanı