ÖNSÖZ


İnternet sitemize hoşgeldiniz.


Sitemizde diş hekimliğinde yapılan tedaviler ile ilgili genel olarak merak edilen konulara yer verilmeye çalışılmıştır. Güncel tedavi yaklaşımları ile birlikte, ağız ve diş sağlığı konusundaki daha ayrıntılı içeriğe diş hekimliği konusundaki bilgi portalımız olan "www.dishekimlerim.com" internet adresinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız bilgilere ulaşamamanız durumunda yine aynı sitede bulunan "Sizin Sorularınız" bölümünde yer alan iletişim adresine e-posta yoluyla göndereceğiniz sorularınızı ilgili yerde cevaplamaya çalışacağız.


Meslektaşlarımız, geleceğin meslektaşları olarak gördüğümüz diş hekimliği öğrencileri için ve araştırmadan keyif alan hastalarımız ile okurlarımız için; doktora ve master tezlerimizin hem Türkçe, hem de İngilizce birer özetini "Bilimsel" sayfamızda bulabilirsiniz. Konular ile ilgili merak ettikleriniz için bize ulaşmaktan çekinmemenizi diliyoruz.


Randevu sistemi ile çalıştığımızı hatırlatmak isteriz. Randevu talepleriniz için "İletişim" kısmında yer alan telefon numaralarından ya da ana sayfada bulunan "İletişim Formu" kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca aynı formu düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizlere ulaştırmak için de kullanabilirsiniz.


Ana sayfada bulanan "Abonelik Formu"nu doldurup bizle paylaşırsanız, muayenehanemizle ilgili son haberlerden ve güncellemelerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.
Saygılarımızla,


Dr.Dt. Müge Tirali Türkkan,

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı (Periodontolog)

MSc.Dt. Ali Mert Türkkan

Diş Hastalıkları ve Tedavisi Bilim Uzmanı